04 Temmuz 2013 10:04

Ferit Şahenk cadı avı başlattı

NTV’de yaprak dökümü sürüyor. Son olarak Mirgün Cabas ve Çiğdem Anad'ın NTV’nin de bağlı olduğu Doğuş Yayın Grubu’ndan ayrıldıkları öğrenildi. Medyatava’nın haberine göre,  kanalda farklı programlar yapan Çiğdem Anad, yönetimle görüştü ve ayrıldı. Anad’ın, Genel M&

Ferit Şahenk cadı avı başlattı

Paylaş

NTV’de yaprak dökümü sürüyor. Son olarak Mirgün Cabas ve Çiğdem Anad'ın NTV’nin de bağlı olduğu Doğuş Yayın Grubu’ndan ayrıldıkları öğrenildi. Medyatava’nın haberine göre,  kanalda farklı programlar yapan Çiğdem Anad, yönetimle görüştü ve ayrıldı. Anad’ın, Genel Müdür Cem Aydın’ın istifasının ardından ayrılmaya karar verdiği öne sürüldü.

Mirgün Cabas ise, uzun yıllar NTV’nin ekran yüzü olmuş, haber müdürlüğünü yapmıştı. Cabas son olarak 2 yıldır grubun yayınladığı GQ Türkiye dergisinin Genel Yayın Yönetmeni’ydi.

NİLGÜN BALKAÇ DA İSTİFA ETTİ

NTV’deki ayrılıklar Ankara’da da etkili oldu. Ankara Temsilcisi Nilgün Balkaç’ın da görevden ayrıldığı bildirildi. Öte yandan Doğuş Yayın Grubu’nda Gezi Parkı eylemleri ile başlayan ayrılıkların devam edeceği, yönetimin elinde 10 kişilik bir tasfiye listesi bulunduğu öğrenildi. (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Türk ve Kışanak KCK yetkilileri ile görüşecek

SONRAKİ HABER

Alpu'da ‘acele kamulaştırma’ya karşı yürütmeyi durdurma kararı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa