01 Temmuz 2013 09:54

Hep aynı oyun hep aynı Akit!

Yeni Akit Yazarı Hasan Karakaya Gezi Parkı protestolarına değindiği tam sayfalık yazısında, Gezi olaylarının dış mihraklar tarafından örgütlendiğini iddia ediyor. Protesto sırasında bir camiye sığınılmasını ele alan ve bir takım iddialarda bulunan Karakaya, “Sırtlarında Haçlı arması bulunan doktorlar”ın orada işi neydi?. . Tıpkı &ldquo

Hep aynı oyun hep aynı Akit!

Paylaş

Yeni Akit Yazarı Hasan Karakaya Gezi Parkı protestolarına değindiği tam sayfalık yazısında, Gezi olaylarının dış mihraklar tarafından örgütlendiğini iddia ediyor. Protesto sırasında bir camiye sığınılmasını ele alan ve bir takım iddialarda bulunan Karakaya, “Sırtlarında Haçlı arması bulunan doktorlar”ın orada işi neydi?. . Tıpkı “eylem metodları”nın “ithal” olması gibi, “Haçlı doktorlar” da “ithal” mi edilmişti?.. Şu hâle bakın; “Müslümanın camisi”nde, “Haçlı Hıristiyanlar!” Yuh ki, ne yuh!. . “Hayvanlık” ki, ne hayvanlık!. . “Alçaklık” ki, ne alçaklık!..” diyerek Hıristiyanlara yönelik düşmanlık üretti.


Son günlerde Gezi Direnişi hakkında provokatif haberler yapmayı sürdüren Yeni Akit gazetesi bu sefer de eylemlerde yüzünü kapatan eylemcilere ‘Köpek’ dedi. Gezi direnişi boyunca her gün hedef gösteren Akit, bugün de boş durmadı ve eylemcilere ‘köpek ‘ diyerek büyük tepki çekti. Akit haberin spotunda şu sözlere yer verdi: “Onlar her yerde ‘maskeli eylem’ yapıyorlar. Ama yüzleri hep maskeli...Aynı köpekleri son günlerde Lice’de ve Hakkari’de gördük.  Aralarında otomatik silah kullananı da vardı ve polislerle uzun süre  çatıştılar.” (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

İsmail Sivri ödülleri dağıtıldı

SONRAKİ HABER

Saadet Partisi, 277 belediye başkan adayını açıkladı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa