Nikah şekeri yerine sinema bileti

Nikah şekeri yerine sinema bileti

‘Pazar gününüzü bize ayırırsanız çok mutlu oluruz’Bu sayfada bir düğün davetiyesinin çağrısı ne arıyor diye hiç şaşırmayın, Handan ve Onur dün evlendiler. Nikah şekerine ayıracakları 500 TL’yi uzun zamandır ekonomik sıkıntılar yaşayan Beyoğlu Sinemasından sinema bileti alarak şeker yerine bu bi

‘Pazar gününüzü bize ayırırsanız çok mutlu oluruz’

Bu sayfada bir düğün davetiyesinin çağrısı ne arıyor diye hiç şaşırmayın, Handan ve Onur dün evlendiler. Nikah şekerine ayıracakları 500 TL’yi uzun zamandır ekonomik sıkıntılar yaşayan Beyoğlu Sinemasından sinema bileti alarak şeker yerine bu biletleri dağıttılar düğündeki konuklarına. Hazırladıkları davetiyede, “Nikah şekeri masrafı, kapanma tehlikesi olan Beyoğlu Sineması’na destek amaçlı harcanmıştır. Maddi olarak küçük olan bu adım, siz değerli konuklarımız sayesinde büyük bir anlam kazanmıştır” yazan çift, Beyoğlu Sineması’nın müdürü Temel Kerimoğlu’nu ağlatmışlar bu jestleriyle!
SİYAD bu güzel kararı internet sitesinin ana sayfasına düğün davetiyelerini koyarak jest yapmış. Yaşadığı bütün mali zorluklara rağmen açık kalmak için direnen Beyoğlu Sineması, geçtiğimiz haftalarda tadilat nedeniyle kapalıydı. Baldan Acı filmiyle yeniden hizmete  girdi.
Nikah şekeri yerine film bileti misali yaratıcı desteklerin artmasını umut ederken, Handan ve Onur’a da mutluluklar diliyoruz. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net