23 Haziran 2013 11:51

Hedef: Liderlik

FRANSA’da düzenlenen, FIBA Avrupa Şampiyonası 2. tur E Grubu üçüncü ve son maçına bugün çıkacak olan A Milli Kadın Basketbol Takımı, İspanya ile liderlik mücadelesi verecek.A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2. tur E Grubu’nda oynadığı iki maçı da kazanarak puanını 8’e çıkarmış ve aynı puanda

Hedef: Liderlik

aciklama1

Paylaş

FRANSA’da düzenlenen, FIBA Avrupa Şampiyonası 2. tur E Grubu üçüncü ve son maçına bugün çıkacak olan A Milli Kadın Basketbol Takımı, İspanya ile liderlik mücadelesi verecek.
A Milli Kadın Basketbol Takımı, 2. tur E Grubu’nda oynadığı iki maçı da kazanarak puanını 8’e çıkarmış ve aynı puanda bulunan İspanya’nın ardından averajla ikinci sırada yer almıştı.
Çeyrek finali daha önce garantileyen ve şampiyonanın Fransa ile birlikte namağlup 3 takımından ikisi olan Türkiye ile İspanya arasındaki karşılaşma, Lille şehrinde TSİ 21.00’de başlayacak.  Karşılaşma NTV Spor’dan naklen ekranlara gelecek.
Turnuvada ilk turda Ukrayna, Karadağ, Slovakya’yı, 2. turda ise İtalya ve İsveç’i farklı skorlarla mağlup eden A Milli Kadın Basketbol Takımı, İspanya’yı da yenerek grubu lider tamamlamak istiyor. Milli takım, grubunu birinci bitirirse, çeyrek finalde F Grubu’nun dördüncüsüyle, ikinci tamamlarsa üçüncüsüyle karşılaşacak.
A Milli Kadın Basketbol Takımı’nın bugünkü rakibi İspanya ise ilk turda Rusya, İtalya ile İsveç’i, 2. turda da Slovakya ve Karadağ’ı mağlup etmişti. İspanya da grubun yenilgisiz takımlarından biri.
(SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

‘Temiz futbol eylemi’

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi toplantısı öncesinde konuştu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa