İnönü yıkılıyor

İnönü yıkılıyor

BJK İnönü Stadı yenileme projesinde yıkımın ilk adımı, yarın atılıyor. Başkan Fikret Orman, 2 Haziran Pazar günü 19.03’te yenileme projesinde ilk yıkımın yapılacağı organizasyonu davetiye mesajı ile bizzat duyurdu.Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, “Türkiye ve Beşiktaş’la bütünleşmiş eşsiz bir t

Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, “Türkiye ve Beşiktaş’la bütünleşmiş eşsiz bir tarihi yaşatan BJK İnönü Stadyumumuzun spora, sporseverlere ve büyük Beşiktaş taraftarına yaraşır bir şekilde yenilenme projesi kapsamında ilk adımı atıyoruz. Stadımızın modern bir spor kompleksi olarak yeniden hayat bulacağı bu ilk adımı sizlerle birlikte atmaktan onur duyarız” diyerek Beşiktaş’ın tarihinde yeni bir sayfanın açılacağını camiaya müjdeledi.
Stadın yıkılıp yıkılamayacağı tartışmalarının yaşandığı, yıkım izninin alınmadığı tartışmalarının yaşandığı günde, Başkan Orman’ın davetinin yarın saat 17.00’de bir kokteyl ile başlayacağı yıkımın ilk adımının ise saat 19.03’te BJK İnönü Stadyumu, Yeni Açık Tribün girişinde yapılacak.

RİHANNA KONSERİ BEKLENDİ

Daha önce yıkılması planlanan İnönü Stadyumu, Ünlü Şarkıcı Rihanna konseri nedeniyle bugüne ertelenmişti.
Beşiktaş’ın yeni sezonda maçlarını nerede oynayacağı ise hâlâ bilinmiyor. Fuıtbol Federasyonu’nun Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nu önermesine sıcak bakmayan Fikret Orman’ın Fenerbahçe yönetiminden teklif gelmesine rağmen Kadıköy Şükrü Saraçoğlu’ya da sıcak bakmadığı belirtildi. Gelecek sezonki maçlarını Türk Telekom Arena’da  oynamak istediğini söyleyen Beşiktaş yönetimine henüz davet gelmedi. (İstanbul/CİHAN)

www.evrensel.net