Ev sahibi erkekler yola devam ediyor

Ev sahibi erkekler yola devam ediyor

SEZONUN ikinci Grand Slam’i Fransa Açık, ikinci tur maçlarıyla devam etti. Erkeklerde ev sahibi raketler Jo-Wilfried Tsonga Jarkko Nieminen’i, Gael Monfils Ernest Gulbis’i, Julien Benneteau, Tobias Kamke’yi, Benoit Paire ise Marcos Baghdatis’i geçerek bir üst tura yükselirken, kadınlarda Fransız raketlerin durumu hiç de i&c

SEZONUN ikinci Grand Slam’i Fransa Açık, ikinci tur maçlarıyla devam etti. Erkeklerde ev sahibi raketler Jo-Wilfried Tsonga Jarkko Nieminen’i, Gael Monfils Ernest Gulbis’i, Julien Benneteau, Tobias Kamke’yi, Benoit Paire ise Marcos Baghdatis’i geçerek bir üst tura yükselirken, kadınlarda Fransız raketlerin durumu hiç de iç açıcı değildi. Zuzana Kucova’yı 3 sette geçen Virginie Razzano dışında korta çıkan 3 raket de elendi. Aravane Rezai, Petro Kvitova’ya, Mathilde Johansson Ana Ivanovic’e kaybederken, dünya 1 numarası Serena Williams da Caroline Garcia’yı 6-1 ve 6-2 ile geçerek adını üçüncü tura yazdırdı.
Kadınlarda dünya 18 numarası Karadağlı Jelena Jankovic, İspanyol rakibi Garbine Muguruza Blanco’yu 6-3 ve 6-0’lık setlerle rahat geçti. Çinli Jie Zheng, Melanie Oudin’i 6-3 ve 6-1’le yendi. Fransa Açık’ın Perşembe seansına da yağmur sebebiyle sıkça ara verildi. (SPOR SERVİSİ)

www.evrensel.net