Adana barış şölenine hazırlanıyor

Adana barış şölenine hazırlanıyor

Adana barış, kardeşlik ve demokrasi şölenine hazırlanıyor. 1 Haziranda Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosunda yapılacak şölene Milletvekilleri Levent Tüzel, Ertuğrul Kürkçü ile  birlikte KESK ve DİSK’in genel başkanları ve Sanatçı Ferhat Tunç da katılacak.Etkinliğin tertip komitesi Başkanı Güven Boğa, 25-26 Ma

Cumali Akkaş

Adana barış, kardeşlik ve demokrasi şölenine hazırlanıyor. 1 Haziranda Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosunda yapılacak şölene Milletvekilleri Levent Tüzel, Ertuğrul Kürkçü ile  birlikte KESK ve DİSK’in genel başkanları ve Sanatçı Ferhat Tunç da katılacak.
Etkinliğin tertip komitesi Başkanı Güven Boğa, 25-26 Mayısta Ankara’da gerçekleştirilen ‘Barış ve Demokrasi Konferansı’nın ardından bu tür barış etkinliklerinin diğer illerde de yapılacağını ve çoğalacağını söyledi. Boğa, barış şöleninde ABD ve onun iş birlikçisi olan AKP’nin halkları düşmanlaştıran politikalarının mahkum edileceğini belirterek, “Barış etkinliğinde her milliyetten halklar, emekçiler, kadınlar ve gençler bir arada dayanışma içinde olacağız” dedi. (Adana/EVRENSEL)

www.evrensel.net