MEB

MEB'de zehirlenme

MİLLİ Eğitim Bakanlığı personelinden bazı kişilerin öğle yemeğinin ardından mide ve baş dönmesi şikayeti ile çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Olayı ile ilgili yemek örnekleri Hıfzıssıhha Başkanlığı’na gönderildi.Milli Eğitim Bakanlığı’nın bazı birimlerinde öğle yemeğinin ardından, personelin mide, baş

MİLLİ Eğitim Bakanlığı personelinden bazı kişilerin öğle yemeğinin ardından mide ve baş dönmesi şikayeti ile çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Olayı ile ilgili yemek örnekleri Hıfzıssıhha Başkanlığı’na gönderildi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bazı birimlerinde öğle yemeğinin ardından, personelin mide, baş dönmesi ve kusma şikayeti ile hastanelere sevk edildi. Olayın yaşandığı birimlerinde biri olan Eğitim Araştırma Geliştirme Dairesi Başkanlığı yetkilileri, “Öğle yemeğinden sadece bu dairede 100’e yakın kişi yemek yedi. Yemeğin ardından, mide bulantısı, kusma, baş dönmesi şikayetleri yaşandı. Ardından, ambulanslar geldi. Şu anda durumu ciddi olan birisi yok.” diye konuştu. (ANKARA)

www.evrensel.net