08 Mayıs 2011 07:32

Blok’un seçim bürolarına saldırı

Başta Başbakan Tayyip Erdoğan ve Bülent Arınç olmak üzere bir süredir AKP’li yetkililerin Emek, Demokrasi ve Özgürlük Bloku adaylarını hedef gösteren açıklamaları arttırmaları sonuçlarını göstermeye başladı.Geçtiğimiz günlerde Emek Demokrasi ve Özgürlük Bloku 3. Bölge Milletvek

Blok’un seçim bürolarına saldırı

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Emek Demokrasi ve Özgürlük Bloku 3. Bölge Milletvekili Adayı Abdullah Levent Tüzel’in seçim bürosunun saldırıya uğramasının ardından, Blokun 1. Bölge Adayı Sebahat Tuncel ve 2. Bölge Adayı Sırrı Süreyya Önder’in seçim büroları da saldırıya uğradı.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Esenyurt İlçesi Örnek Mahallesi’nde bulunan Emek, Demokrasi ve Özgürlük Bloku adayı Abdullah Levent Tüzel’in seçim bürosuna gece saatlerinde taşlı saldırı düzenlenmiş, büronun camları kırılmış ve seçim bürosunun bayrakları sökülmüştü.

Dün de 2 seçim bürosu daha saldırıya uğradı. Sebahat Tuncel’e ait Beykoz Ortaçeşme Mahallesi’nde bulunan seçim bürosu ikinci kez saldırıya uğradı. Seçim bürosunun camlarını kıran saldırganlar daha sonra olay yerinden kaçtı. Sırrı Süreyya Önder’e ait Sarıyer’de bulunan seçim bürosu da saldırıya uğradı. (İSTANBUL)

ÖNCEKİ HABER

Polisin hastanelik ettiği Ata'nın sakat kalma riski var

SONRAKİ HABER

TESK: Dolar düşüyor akaryakıt yerinde sayıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa