Savcı Gök ölü bulundu

Savcı Gök ölü bulundu

Cumhuriyet Savcısı Murat Gök, kaldığı Adliye Lojmanları'ndaki evinde ölü bulundu.Samsun'da Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Murat Gök, Adliye Lojmanları'ndaki evinde ölü bulundu. Bir süredir karaciğer yetmezliğinden dolayı tedavi gören Gök'ün mesai arkadaşları kendisini ziyaret etmek amacıyla evine

Cumhuriyet Savcısı Murat Gök, kaldığı Adliye Lojmanları'ndaki evinde ölü bulundu.

Samsun'da Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Murat Gök, Adliye Lojmanları'ndaki evinde ölü bulundu. Bir süredir karaciğer yetmezliğinden dolayı tedavi gören Gök'ün mesai arkadaşları kendisini ziyaret etmek amacıyla evine gitti. Mesai arkadaşlarının kapıyı çalmaları üzerine açan olmayınca çilingir yardımı ile eve girmeleri üzerine Gök'ün cansız bedeni ile karşılaştı.

İki yıl boyunca özel yetkiyle görev yaptığı İzmir Adliyesi'nde, belediyeler de dahil olmak üzere kamu kurumlarındaki suç örgütlerine yönelik operasyonlarla adını duyuran Savcı Murat Gök, Adalet Bakanlığı'nın emriyle yetkileri alınarak, düz savcı yapılmıştı. 2009 yılından bu yana Samsun'da görev yapan Gök'ün bir süre psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi. (SAMSUN)

www.evrensel.net