Kadehler RTÜK’e inat kalktı

Kadehler RTÜK’e inat kalktı

RTÜK cezaları nedeniyle hiçbir kanalın yayınlamadığı Behzat Ç. RTÜK’ü kızdırmaya devam ediyor.Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi ilk sezonundan itibaren en çok konuşulan diziler arasında yerini aldı.Popülerliğinin sebebi izleyicisinin sahiplenmesi kadar RTÜK ve hükümet ile başının sürekli dertte olmas

Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi ilk sezonundan itibaren en çok konuşulan diziler arasında yerini aldı.
Popülerliğinin sebebi izleyicisinin sahiplenmesi kadar RTÜK ve hükümet ile başının sürekli dertte olması olan dizi bu sezon birçok hafta yeni bölüm yayınlamadı.
Beklenilenden daha erken final yapılması kararlaştırılan Behzat Ç. finale adım adım yaklaşırken eleştirilere neden olan sahneler azalmak bir yana git gide daha çok yer almaya başladı.
Dizinin en çok tepki çeken sahneleri alkol alınan sahneler oluyordu. RTÜK’ün birçok kez ceza ile uyardığı sahnelerde bira şişeleri buzlanmaya başladı. Ama buzlanmış da olsa Behzat Ç. ve ekibi, bira zevklerinden vazgeçmedi. Önceki gece yayınlanan bölümde ise alkol alınmayan sahne neredeyse yok denecek kadar azdı.
Dizide derdi olan RTÜK’ün inadına şişeleri tokuşturdu.
Behzat Ç. erken final yapmak zorunda bırakılsa da duruşundan ödün vermemekte kararlı görünüyor. ‘RTÜK ve dizinin neredeyse kanlısı haline gelen hükümet yanlıları ise bu resti görüp Behzat Ç.’nin son bölümlerini de cezayla geçirmesine neden olacak mı?’ sorusu ise sosyal medyada tartışılıyor.  (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net