Çivrilspor kütüphanede antrenman yaptı

Çivrilspor kütüphanede antrenman yaptı

49. KÜTÜPHANE Haftası kapsamında Yeşil Çivril Belediyespor kulübü futbolcuları Çivril İlçe Kütüphanesine giderek üye oldu ve birer kitap aldılar. Ayrıca 3. şiir kitabını yayımlayan ve takım sorumlusu Hakan Keysan nezaretinde gerçekleştirilen faaliyete kulüp başkanı Mehmet Akbıyık ve altyapı antrenörü

49. KÜTÜPHANE Haftası kapsamında Yeşil Çivril Belediyespor kulübü futbolcuları Çivril İlçe Kütüphanesine giderek üye oldu ve birer kitap aldılar. Ayrıca 3. şiir kitabını yayımlayan ve takım sorumlusu Hakan Keysan nezaretinde gerçekleştirilen faaliyete kulüp başkanı Mehmet Akbıyık ve altyapı antrenörü Mustafa Karakaya da katıldı.
U-14 ve U-16 sporcularının antrenmana başlamadan önce toplu halde ilçe kütüphanesine gelerek Kütüphaneci Ramazan Şahan tarafından kitap okuma ve düşüncenin önemi konusunda da bilgi verildi. Ayrıca 3. şiir kitabı olan Yangın Lekesi’ni de kütüphaneye veren Keysan, sporcularına evde her gün kitap okumalarını, kardeşlerine, anne ve babaya da model olmalarını istedi. Genç sporcular, kütüphanede kitap okuduktan sonra ilçe stadına giderek antrenmanlarını tamamladı. (Denizli/EVRENSEL)

www.evrensel.net