Madrid borcu onayladı

Madrid borcu onayladı

BİSİKLET sporundaki doping soruşturmasının merkezindeki isim olan Eufemiano Fuentes, duruşma esnasında Real Madrid’in kendisine borcu bulunduğunu açıklamıştı.Akşam saatlerindeki duruşmanın ardından yazılı bir açıklama yayınlayan Real Madrid, Fuentes’e borçlu olduklarını doğrularken, bu paranın herhangi bir tıbbi malzeme dolayısıyla

BİSİKLET sporundaki doping soruşturmasının merkezindeki isim olan Eufemiano Fuentes, duruşma esnasında Real Madrid’in kendisine borcu bulunduğunu açıklamıştı.
Akşam saatlerindeki duruşmanın ardından yazılı bir açıklama yayınlayan Real Madrid, Fuentes’e borçlu olduklarını doğrularken, bu paranın herhangi bir tıbbi malzeme dolayısıyla olmadığının altını çizdi.
Fuentes’in, 2009 yılında Fransız gazetesi Le Monde’un açtığı davada kulübün lehine tanıklık yaptığı için alacağının bulunduğunu belirten Real Madrid, İspanyol doktorun seyahat masrafları ve ücretinin söz konusu olduğunu açıkladı.
2006’da Le Monde, Real Madrid, Barcelona ve başka Avrupa kulüplerini doping yapmakla suçlamış, adı geçen takımların Fuentes’le bağının bulunduğunu iddia etmişti.
Fransız gazetesi bu yaşananların ardından, 2009’da görülen davayı kaybetmişti. (SPOR SERVİSİ)

www.evrensel.net