Ucuz terlik için birbirlerini ezdiler

Ucuz terlik için birbirlerini ezdiler

ERZİNCAN’da bir firmanın yaptığı “Her Eve Terlik” kampanyasında 1 TL’ye satılan terliklerden almak isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu. Raflardaki ucuz terliklerden almak isteyenler adeta birbirlerini ezdi.Erzincan da bir alışveriş merkezinde ucuz terlik ve ayakkabı satışı yapılacağını duyan vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde iş yerinin k

ERZİNCAN’da bir firmanın yaptığı “Her Eve Terlik” kampanyasında 1 TL’ye satılan terliklerden almak isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu. Raflardaki ucuz terliklerden almak isteyenler adeta birbirlerini ezdi.
Erzincan da bir alışveriş merkezinde ucuz terlik ve ayakkabı satışı yapılacağını duyan vatandaşlar, sabahın erken saatlerinde iş yerinin kapısında kuyruk oluşturdu. Padişah Kundura tarafından yapılan “Her Eve Terlik” kampanyası adı altında satışa sunulan terlik ve ayakkabılar personel tarafından raflara dizildi. İş yerinin kapısının açılmasıyla birlikte fiyatı 1 TL’den satılan bayan ve çocuk terliklerinin bulunduğu reyonlarda büyük bir izdiham yaşandı. Bir kişinin iki çift terlik alabildiği kampanyada kucaklarını terlikle dolduran vatandaşlar kasada iki çift terlik almak zorunda kaldılar. (ERZİNCAN)

www.evrensel.net