16 Mart 2013 09:02

İstanbul Newroz'u için 1,5 milyon kişilik ses sistemi

İstanbul’da yarın yapılacak Newroz kutlamaları için Kazlıçeşme Meydanı’nda hazırlıklar sürüyor. Alana, 1,5 milyon kişilik ses sistemi kuruluyor.İstanbul’da yapılacak Newroz kutlamaları, yarın Kazlıçeşme Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Kutlamalar için meydanda hazırlıklar sürüyor. Meydanın et

İstanbul Newroz'u için 1,5 milyon kişilik ses sistemi

Paylaş

İstanbul’da yapılacak Newroz kutlamaları, yarın Kazlıçeşme Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Kutlamalar için meydanda hazırlıklar sürüyor. Meydanın etrafı bariyerlerle kapatılırken, çevre caddeler de bariyerlerle çevrildi. Alan yabancı maddelerden temizlenirken sahne kurma çalışmaları da devam ediyor. Platformun sabah saatlerine kadar tamamlanması planlanıyor.

Organizasyonun teknik sorumlusu Mesut Kılıç, çalışmalara dün geceden itibaren başladıklarını söyledi. Teknik işler dışındaki hazırlıkların tamamlandığını belirten Kılıç, “Platform çalışmalarını da sabah 05.00’e kadar bitireceğiz. Alana, 1,5 milyon kişilik ses sistemi kuruluyor. Soğuk hava sürpriz oldu ama çalışmalarımızı tamamlayacağız.” dedi. (İSTANBUL)

ÖNCEKİ HABER

Yeşiller Sol ve Gelecek Partisi'nden '4 Adalet' kampanyası

SONRAKİ HABER

Hatay'da şiddetli yağış bentleri yıktı, bir mahalle su altında kaldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa