Karakolda kavga: 1 ölü 4 yaralı

Karakolda kavga: 1 ölü 4 yaralı

Muş'un Hasköy (Dêrxas) İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı'nda askerler arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu 4 asker yaralanırken, Batman'ın Sason ilçesi doğumlu Abdurahman Çiftçi (21) adlı askerin ise silahla kendini vurarak intihar ettiği iddia edildi.Alınan bilgileri göre, Muş'un

Muş'un Hasköy (Dêrxas) İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı'nda askerler arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu 4 asker yaralanırken, Batman'ın Sason ilçesi doğumlu Abdurahman Çiftçi (21) adlı askerin ise silahla kendini vurarak intihar ettiği iddia edildi.

Alınan bilgileri göre, Muş'un Hasköy (Dêrxas) İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı'nda asker olan Abdurahman Çiftçi (21), bilinmeyen bir nedenle diğer askerlerle tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından çıkan kavgada silahıyla 4 askere ateş eden Çiftçi'nin daha sonra kendisini silahla vurduğu iddia edildi. Çeşitli yerlerinden yaralanan 4 asker Muş Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, başına kurşun isabet eden Çiftçi'nin ağır yaralı olarak kaldırıldığı Hasköy Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği öğrenildi. (Muş/DİHA)

www.evrensel.net