Esnafın borçları acilen ertelenmeli

Esnafın borçları acilen ertelenmeli

TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ankara’nın Altındağ Belediyesi Yunus Emre Halk Çarşısı’nda çıkan yangında işyerleri yanan esnaf ve sanatkarların acilen yaralarının sarılması gerektiğini belirterek, yangında zarar gören esnafın borçlarının acilen ertelenmesini istedi.Pa

TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ankara’nın Altındağ Belediyesi Yunus Emre Halk Çarşısı’nda çıkan yangında işyerleri yanan esnaf ve sanatkarların acilen yaralarının sarılması gerektiğini belirterek, yangında zarar gören esnafın borçlarının acilen ertelenmesini istedi.
Palandöken yaptığı açıklamada, Yunus Emre Halk Çarşısı’nda çıkan yangında işyerleri zarar gören esnafın acilen yaralarının sarılması gerektiğini ifade ederek, “Ankara’nın köklü çarşılarından Yunus Emre Çarşısında 680 iş yeri adeta yerle bir olmuş durumda. Yangında işyerini kaybeden esnafın borçları acilen ertelenmeli ve yaraların kısa zamanda sarılması için gerekli önlemler zaman kaybedilmeden alınmalıdır. En büyük sevincimiz yangında can kaybının olmamasıdır” dedi. (ANKARA)

www.evrensel.net