27 Nisan 2011 08:49

1 Mayıs Çorum, Bolu ve Isparta’da da kutlanacak

1 MAYISI Çorum’da kutlayacak olan işçi ve emekçiler Pazar günü saat 12.00’de Saat Kulesi’nde toplanarak Abide Kavşağı’na yürüyecek. KESK, DİSK ve Türk-İş tarafından oluşturulan Tertip Komitesi, çalışmalarını sürdürürken, kentin değişik bölgelerine asılan afiş ve pankartlarla 1 Mayı

1 Mayıs Çorum, Bolu ve Isparta’da da kutlanacak

Paylaş

1 MAYISI Çorum’da kutlayacak olan işçi ve emekçiler Pazar günü saat 12.00’de Saat Kulesi’nde toplanarak Abide Kavşağı’na yürüyecek. KESK, DİSK ve Türk-İş tarafından oluşturulan Tertip Komitesi, çalışmalarını sürdürürken, kentin değişik bölgelerine asılan afiş ve pankartlarla 1 Mayıs’ın duyurusu yapılıyor. Emek Partisi de bildiri dağıtımlarıyla Çorumluları 1 Mayıs’a çağırıyor.

1 Mayıs Bolu’da da kutlanacak. Belediye-İş Bolu Şubesi kutlama için başvuruda bulundu. İşçi ve emekçiler 1 Mayısta, Hükümet Meydanı’nda (Kardelen sinemaları önü) saat 12.00’de toplanarak miting yapacaklar.

1 Mayıs Isparta’da da KESK, DİSK ve Türk-İş’in çağrısıyla kutlanacak. 1 Mayıs için çalışmalar sürerken, Emek Gençliği de 1 Mayısı halka anlatmak için stand açtı. Şehir merkezinde açılan stand 3 gün açık kalacak. Isparta’da 1 Mayısa katılacak emekçiler saat 12.00’da 6 Mart Kapalı Spor Salonu önünde toplanacaklar. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

‘Gelecek biziz, gelecek şifresiz’

SONRAKİ HABER

Denizli'de midibüs kaza yaptı: 12 öğrenci yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa