25 Nisan 2011 08:23

Darıca’da bağımsız aday tanıtımı yapıldı

Kocaeli  bağımsız  milletvekili adayı  Emrullah Bingül  Darıca BDP binasında yapılan toplantıda, kendisini tanıtarak neden aday olduğunu anlattı . Hedefinin 100 bin oy olduğunu  belirten Bingül, tüm blok bileşenlerinin aktif bir seçim çalışması yapmasını istedi.Toplantıya yönetim kurulu olarak katılan EMEP

Darıca’da bağımsız aday tanıtımı yapıldı

Paylaş

Kocaeli  bağımsız  milletvekili adayı  Emrullah Bingül  Darıca BDP binasında yapılan toplantıda, kendisini tanıtarak neden aday olduğunu anlattı . Hedefinin 100 bin oy olduğunu  belirten Bingül, tüm blok bileşenlerinin aktif bir seçim çalışması yapmasını istedi.

Toplantıya yönetim kurulu olarak katılan EMEP Darıca ilçe örgütü  başkanı  Hasan  Atik de yaptığı konuşmada Newrozlardaki coşku ve kitleselliğin 1 Mayıs alanlarına, oradan da 12 Haziran seçimlerine taşınması gerektiğini söyleyerek
işsizliğin, işten atmaların, direnişlerin  yaşandığı Gebze’nin, baskılar ve çalışma koşulları  zorluğuyla da işçiler için bir cehenneme dönüştürülmek istendiğine dikkat çekti.

Konuşmalardan sonra yapılan toplantıda,  ilçe seçim komisyonu ve mahalle komisyonları ortak olarak belirlendi. (KOCAELİ)

ÖNCEKİ HABER

ÖDP: Ferman YSK’nın sokaklar bizim

SONRAKİ HABER

Seramik fabrikasında ücretlerini alamayan işçiler eylem yaptı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa