CHP’liler Cihaner’in adaylığından memnunmuş

CHP’liler Cihaner’in adaylığından memnunmuş

CHP Denizli İl Başkanı Himmet Yavaş, eski Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner’in Denizli’den 2. sıra milletvekili adayları olduğunu bildirdi. Yavaş, yaptığı açıklamada, parti genel merkezi tarafından Cihaner’in Denizli’den 2. sıra milletvekili adayı gösterildiğini, CHP Denizli İl Teşkilatı için bunun sürpriz olduğu

CHP Denizli İl Başkanı Himmet Yavaş, eski Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner’in Denizli’den 2. sıra milletvekili adayları olduğunu bildirdi. Yavaş, yaptığı açıklamada, parti genel merkezi tarafından Cihaner’in Denizli’den 2. sıra milletvekili adayı gösterildiğini, CHP Denizli İl Teşkilatı için bunun sürpriz olduğunu kaydetti. Cihaner’in “flaş bir isim” olduğunu söyleyen Yavaş, “CHP’ye katkıları olacaktır. Bizim hızımızı da kesmeyecektir” diye konuştu. Yavaş, gazetecilerin “Milletvekili adayları arasında sıkıntı olur mu?” sorusuna “Kontenjana müracaat edenler arasında sıkıntı olabilir ama o da genel merkezin takdiridir. Kırgınlıklarla, küslüklerle uğraşma lüksümüz yok” yanıtını verdi.

Yavaş, Cihaner’in Denizli’den kontenjan adayı olarak gösterilmesine ilişkin ‘’YSK’nın kararından sonra Denizli açısından gelebilecek adayların en iyisi oldu. Şu an partililerimiz de Cihaner ismini çok olumlu karşılıyor” dedi.  (DENİZLİ)

www.evrensel.net