17 Eylül 2020 08:00

Küçükçekmece'de bir sitenin etrafını çevreleyen bahçe duvarı çöktü

İstanbul Küçükçekmece'de akşam saatlerinde bir sitenin etrafını çevreleyen bahçe duvarı henüz bilinmeyen bir nedenle çöktü. Olay sonrası herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmadı.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

İstanbul Küçükçekmece, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde saat 18.00 sıralarında bir sitenin etrafını çevreleyen bahçe duvarında çökme meydana geldi. Yaralı ve ölünün olmadığı bildirildi.

DHA'da yer alan bilgiye göre, 1. Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan bir sitenin etrafını çevreleyen bahçe duvarı henüz bilinmeyen bir nedenle istinat duvarının olduğu alana çöktü. Çökme sonrası site görevlileri durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. İtfaiye ekipleri de duvarın çöktüğü alanda ve istinat duvarında detaylı inceleme yaptı.

Olay sonrası herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmadığı öğrenildi. İtfaiye ekiplerinin çalışması sonrası olay yerine İBB'ye ait yol bakım ekipleri geldi. Belediye ekipleri duvarın çöktüğü alanda enkaz kaldırma çalışması yaptı. Enkazın kaldırılmasının ardından bahçe duvarının onarılacağı öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Uluslarötesi Göçmen Koordinasyonu’ndan 17 Ekim’de mülteci hakları için eylem çağrısı

SONRAKİ HABER

1915 Çanakkale Köprüsü'nde kılavuz halat çekiliyor, Boğaz gemi geçişlerine kapatıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...