13 Haziran 2020 19:36

Tır şoförü Malik Baran Yılmaz: O günden beri iş bulamıyorum

"Beni bu virüs değil, beni senin bu düzenin öldürür" dediği için gözaltına alınan ve işten çıkarılan Malik Baran Yılmaz, o günden beri işsiz olduğun belirtti.

Malik Baran Yılmaz'ın paylaştığı videodan ekran görüntüsü.

Paylaş

Koronavirüs önlemlerine ve üretimin sürdürülmesi çelişksine tepki olarak "Beni bu virüs değil, beni senin bu düzenin öldürür' dedikten sonra gözaltına alınan TIR şoförü Malik Baran Yılmaz, yeni bir video yayımladı. Yılmaz, o günden bu yana iş bulamadığını, ailesine bakmak adına her işi yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Yılmaz "Bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim. Ne iş yapacağımın hiçbir önemi yok, elimden her iş geliyor. Ailemi kimseye muhtaç etmeyip geçindirdikten sonra her işi yapmaya hazırım" dedi.

Yılmaz paylaştığı videoda şunları söyledi:

"Merhaba ben Malik Yılmaz. Beni TIR şoförü olarak tanıdınız ama artık öyle değil. İnternete attığım videodan sonra işten çıkarıldım. O günden beri işsizim. İskenderun'da başvurmadığım yer kalmadı. Virüsten dolayı ya da çekindikleri bir şey mi var bilmiyorum ama o günden beri iş bulamadım. Bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim. Ne iş yapacağımın hiçbir önemi yok, elimden her iş geliyor. Ailemi kimseye muhtaç etmeyip geçindirdikten sonra her işi yapmaya hazırım." (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Muhalefetten Hamza Yerlikaya'nın Vakıfbank yönetimine atanmasına tepki

SONRAKİ HABER

Bakan Murat Kurum, Ayder'deki rant projesinin detaylarını anlattı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...