25 Mayıs 2020 21:53

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer askıda fatura kampanyasına katıldı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan “askıda fatura” kampanyasına bir maaşıyla katıldı.

Görsel: meski.gov.tr

Paylaş

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan “Askıda Fatura” kampanyasına bir maaşıyla katıldığını açıkladı ve dayanışmayı büyütme çağrısında bulundu.

Seçer, konuyla ilgili açıklamasında, “Paylaşma ve yardımlaşmanın çok değerli olduğu günlerden geçiyoruz. MESKİ’nin başlatmış olduğu ‘Askıda Fatura’ kampanyasına ben de bir maaşımla katkıda bulunuyorum. Gelin, siz de katkıda bulunun. İyilik ve dayanışmamız büyüsün” dedi.

“Faturasını ödeyemeyenlerle ‘Ben öderim’ diyenler buluşuyor” sloganıyla düzenlenen kampanyada arzu eden yurttaşlar, su faturalarını ödeyemeyenlerin bir ya da birden fazla faturasını ödüyor.

Kampanyaya katılmak isteyen yurttaşlar, ‘askidafatura.mersin.bel.tr’ adresi üzerinden, ihtiyaç sahibi ailelere ait ödenmemiş su faturalarının listesini görebiliyor.

Sadece fatura miktarının görüldüğü listeden istediklerini seçen yurttaşlar, bunları kredi kartı ya da banka kartı ile ödeyebiliyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 444 8 185 numaralı telefon hattından veya 0534 984 71 85 numaralı WhatsApp hattından ulaşabiliyorlar.

Kampanya kapsamında askıdan alınan fatura sayısı 2 bin 395’e ulaştı. Bugüne kadar ödenen toplam fatura tutarı ise 30 bin 426 TL’yi buldu. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Annesiyle cezaevine gönderilen 3,5 yaşındaki böbrek hastası Dilgeş ilaçlarını alamadı

SONRAKİ HABER

Eyüp ve Sultangazi’den polis şiddeti görüntüleri geldi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...