10 Mayıs 2020 00:56

Ercan Taner, koronavirüs salgını nedeniyle BeIN Sports'tan ayrıldığını açıkladı

Spor Spikeri Ercan Taner, koronavirüs salgını ve yarattığı tehlike nedeniyle BeIN Sports'taki görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Ajansspor YouTube kanalında yayımlanan 'Ercan Taner'den tepki! | Neden maçları anlatmayacak? | Mehmet Ceyhan, TFF'nin kararını yorumluyor!' başlıklı videodan alınmıştır

Paylaş

Spor Spikeri Ercan Taner, koronavirüs salgını ve futbol maçlarının başlayacak olması dolayısıyla ortaya çıkan risk nedeniyle BeIN Sports'taki görevinden ayrıldığını duyurdu.

Ajansspor YouTube kanalında Ajansspor Haber Müdürü Kenan Başaran, Gazeteci Hüseyin Özkök ve Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'la beraber katıldığı canlı yayında istifasını açıklayan Ercan Taner, "Yayıncı kuruluşta bu konularla ilgili sorumlu arkadaşımızla konuştum. Onlara da artık olmayacağımı söyledim" ifadelerini kullandı.

Ercan Taner, daha önce liglerin başlamasıyla ilgili yazdığı yazısında "Ailemden 2 kişi koronavirüs tedavisi gördü. Biri yoğun bakımda tedavi gördü. Ne çektiklerini biliyorum. Eşimin kronik rahatsızlığı var. Ne yapacağım yani, stattan stata koşup her riske girip maç mı anlatacağım? Tabii ki hayır" demişti. (SPOR SERVİSİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Mevsimlik gezici tarım işçilerinin durumu: Zorluklar arttı, destek yok, yoksulluk çok

SONRAKİ HABER

Erdoğan, maskesiz ve sosyal mesafe kuralına uyamadan çalışan işçilere el salladı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...