14 Şubat 2020 09:23

Aydın’da kadın cinayeti | Cinayetin bahanesi bu kez ‘borç para’

Aydın'da yaşayan Okan D iddiaya göre borç para istemek için evine gittiği iş arkadaşı Nurhan Erkan'dan olumsuz cevap alınca Erkan’ı bıçakladı. Nurhan Erkan hayatını kaybetti, Okan D. gözaltına alındı

Fotoğraf: Evrensel

Aydın Köşk ilçesinde kadın cinayeti yaşandı.

İncir fabrikasında çalışan Okan D, iddiaya göre borç para istemek için iş arkadaşı olan Nurhan Erkan'ın evine gitti. Erkan ve Okan D, bir süre konuştuktan sonra, ikili arasında sözlü tartışma çıktı. Okan D., Nurhan Erkan'ı bıçakladı. Gürültü üzerine odasından çıkan oğlu S.E. çığlık atınca Okan D. hızla evden kaçtı.Çığlıkları duyan komşular durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Hastaneye kaldırılan Nurhan Erkan, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.  Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, görgü tanığı Erkan'ın oğlu S.E.'nin ifadesi doğrultusunda şüphelinin Okan D. olduğunu belirledi.

Okan D, yakalanarak gözaltına alındı. Okan D, polis merkezinde verdiği ilk ifadesinde paraya ihtiyacı olduğunu ve Nurhan Erkan'ı, kendisine borç para vermediği için çıkan tartışmanın ardından bıçakladığını söylediği öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. (Aydın/DHA)

Reklam