30 Ekim 2019 20:50

Apartman yöneticisi aidat için genç kadını darbetti 

Ankara’da İkbal Nur T, adlı genç kadın, Apartman Yöneticisi Lütfi Ş. ile ailesi tarafından darbedildiğini iddia etti. (Fotoğraf: Arşiv)

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Ankara’da İkbal Nur T, adlı genç kadın, Apartman Yöneticisi Lütfi Ş. ile ailesi tarafından darbedildi. Apartmanın 50 lira tutarındaki aidatını ödemeyi geciktirdiği gerekçesiyle saldırıya uğrayan İlkbal Nur T’nin darbedilme görüntüleri güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Öğretmen Adayı İkbal Nur T, doktor raporu alarak saldırganlar hakkında şikayette bulundu. 

“DIŞARIYA ÇIKMAYA KORKUYORUM”

Binanın girişinde Apartman Yöneticisi Lütfi Ş. ve ailesiyle, aidat konusunda tartıştığını ve bu sırada saldırıya uğradığını anlatan İkbal Nur T. “Tartaklandım, yerlere yatırıldım, adeta kurbanlık koyun gibi, saçlarıma basılıyor, yumruklar atılıyor. Kafamdan bir sürü darbe almışım. Ya beyin travması geçirmiş olsaydım orada? O insanlar benim masum zavallı köpeğime tekme attılar” diye konuştu. Olayın ardından şikayette bulunduğunu; ancak dosyanın hâlâ savcılığa gitmediğini söyleyen İkbal Nur T, “Ben o gün bugündür uyuyamıyorum. Evden dışarıya çıkmaya korkuyorum. Ama bu insanlar hâlâ elini kolunu sallaya sallaya normal hayatlarına devam ediyorlar. Eğer bu insanlar cezalarını çekmezlerse bugün bana yaptıklarını yarın bir başkasına yapmaya devam edecekler” dedi. 

Anne Satı T. de kızına saldıran ailenin kendilerini tehdit etmeyi sürdürdüğünü, bu nedenle karakola giderek tekrar şikayetçi olduklarını dile getirerek, “Geldiğimde kızım perişandı, yürümeye mecali yoktu. Adalete sığınıyorum. Bu suçluların cezalarını çekmelerini istiyorum” ifadelerini kullandı. (Ankara/DHA)

 

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Vincin kancası yüzüne çarpan işçi ağır yaralandı

SONRAKİ HABER

Irkçı AfD’nin ‘Yurttaş Diyaloğu’ toplantısı protesto edildi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...