21 Ekim 2019 20:15

Oğlunun eşine şiddet uygulayıp evini yaktı: Yine serbest bırakıldı

Kocaeli'de oğlunun eşini darbettiği için gözaltına alınıp uzaklaştırma kararıyla salıverilen M.Ö., kadın ve oğlunun evini yaktı. M.Ö., tüm yaptıklarına rağmen yine serbest bırakıldı.

Fotoğraflar: DHA | Kolaj: Evrensel

Paylaş

Kocaeli'de oğlunun eşi Fatma Selen Ö.'yü darbeden M.Ö., gözaltına alınıp salıverilmesinin ardından kadın ve oğlunun yaşadığı evi yaktı. Olay sonrası gözaltına alınan M.Ö. yine serbest bırakıldı.

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 26 yaşındaki Fatma Selen Ö., giyim kuşamına karıştığı ve kendisine psikolojik baskı uyguladığı için sık sık tartıştığını söylediği eşinin babası M.Ö. tarafından 18 Ekim'de 4 yaşındaki çocuğunun gözü önünde şiddete maruz kaldı. Fatma Selen Ö.'nün şikayeti üzerine M.Ö. gözaltına alındı. Aynı gün adliyeye sevk edilen M.Ö. uzaklaştırma kararı verilerek salıverildi. 5 yıllık evli olan kadın da tedavisinin ardından kızı ve eşiyle birlikte ailesinin evine gitti.

EVİ ATEŞE VERDİ

DHA'da yer alan habere göre, şikayet edildiği için sinirlendiği ileri sürülen M.Ö., dün gece kadın ve oğlunun yaşadığı evi ateşe verdi. Alevler 2 katlı ahşap evi kısa sürede sardı. Ev yanarken, mahalle halkı itfaiyeyi aradı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına aldıktan sonra söndürdü. Yangını seyreden M.Ö.'yü fark eden bazı kişiler ise ona saldırı girişiminde bulundu. M.Ö., bu sırada gelen polisler tarafından gözaltına alındı.

Yangın haberini alıp olay yerine gelen kadın ise polis aracının içerisinde, "Evimi yaktı. Allah belanı versin senin. Sapık, yaktın evimi sapık. Evimi yaktı, evimi" diyerek feryat etti.

ADLİ KONTROLLE YİNE SERBEST BIRAKILDI

2 kez gözaltına alınan M.Ö. adli kontrol şartı ile yine serbest bırakıldı. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Antep'te öğrenciler, indirimli ulaşım kartı teklifinin reddedilmesine tepkili

SONRAKİ HABER

Eczacılar ciddi bir istihdam sorunuyla karşı karşıya kalabilir

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...