03 Ekim 2019 04:54
Son Güncellenme Tarihi: 03 Ekim 2019 14:28

Didem Arslan Yılmaz, İrfan Değirmenci ve Fatih Portakal'dan Altın Kelebek'e ret

Didem Arslan Yılmaz, İrfan Değirmenci ve Fatih Portakal, Altın Kelebek ödülleri aday adayları listesinde yer almak istemediklerini belirtti.

Görseller, Habertürk TV, Halk TV ve FOX Haber YouTube kanallarındaki videolardan alınmıştır.

Paylaş

Habertürk TV Sunucusu Didem Arslan Yılmaz, Halk TV Sunucusu İrfan Değirmenci ve FOX TV Sunucusu Fatih Portakal, Altın Kelebek ödüllerine aday olarak gösterilmek istemediklerini belirtti.

Her sene verilen Altın Kelebek ödülleri için "En iyi kadın sunucu" ve "En iyi erkek sunucu" dallarında aday adayı olarak gösterilen Didem Arslan Yılmaz, İrfan Değirmenci ve Fatih Portakal, adaylıktan çekilmek istediklerini belirtti.

"BU TİYATRONUN İÇİNDE YER ALMAK İSTEMEM"

Habertürk TV Sunucusu Didem Arslan Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Altın kelebek ödüllerine yine aday gösterilmişim. Ancak son yıllarda 'tartışmalı' ödül dağıtıldığı iddia ediliyor. Aday adaylığından çıkarılmak istiyorum. Çünkü sonuçları 'önceden belli olduğu' tartışmaları bitmiyor. Böyle ise, bu tiyatronun içinde yer almak istemem" ifadelerini kullandı.

"OYUNUNUZUN PARÇASI OLMAK İSTEMİYORUM"

FOX TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Fatih Portakal da Didem Arslan'ın açıklaması sonrasında adaylıktan çekilmek istediğini belirtti. Portakal, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "#Altınkelebek’e aday adayı olduğumu öğrendim. Aday adaylığında yer alan ismimin çıkarılmasını istiyorum. Gerekçem, Didem Arslan’ın düşündüğü gibi sonucunun önceden belli olması. Yetkililer talebimi dikkate alırlar umarım. Oyununuzun parçası olmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

"DANIŞIKLI DÖVÜŞÜNÜZE BAŞKA PEHLİVAN BULUN"

Didem Arslan Yılmaz'ın açıklamasının ardından kendisinin de aday adayları arasında olduğunu belirten İrfan Değirmenci de adaylığı peşinen reddettiğini söyledi. Değirmenci, paylaşımında "Şimdi baktım benim de adımı yazmışlar aday adayı diye. Didem Arslan Yılmaz haklı. Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum peşinen. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun!" ifadelerini kullandı.

DEĞİRMENCİ DAHA ÖNCE ALDIĞI ÖDÜLÜ SOMA'DA KATLEDİLEN MADENCİLERE ADAMIŞTI

İrfan Değirmenci 2014 yılında değer görüldüğü ödülü Soma'daki maden katliamında yaşamını yitiren işçilere adamıştı. Konuşmasıyla büyük beğeni toplayan Değirmenci 2013'te törenin Gezi Direnişi nedeniyle yapılmadığını hatırlatarak, "O günlerde kelebekler daha özgürdü, daha renkliydi" demişti.

(MEDYA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Akdeniz'de 5.1 büyüklüğünde deprem

SONRAKİ HABER

Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nde altın madeninde göçük: 20 kişi hayatını kaybetti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...