18 Eylül 2019 18:16

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy görevinden istifa etti

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, görevinden istifa ettiğini açıkladı: Bahçeli'nin emrinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

MHP Antalya İl Başkanlığı görevine 29 Mayıs 2016’da atanan Mustafa Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, gördüğü lüzum ve sağlık sebepleri nedeniyle il başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Mustafa Aksoy açıklamasında şu ifadeler yer verdi:

“Herkesin bilmesini isterim ki ömrümü adadığım Türk milliyetçiliği ve Türk İslam ülküsü davama hizmet etme kararlılığım bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam edecektir. Şahsıma güvenerek il başkanlığı gibi kutsal ve şerefli bir görevi bizlere emanet eden genel başkanım Devlet Bahçeli Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunar; ömrüm vefa ettiği sürece son nefesime kadar almış olduğu her kararı sorgulamaksızın emrinde olduğumu dost düşman herkesin bilmesini isterim.”

Aksoy, daha sonra gazetecilereyaptığı açıklamada ise “Görevimi bırakmam yanlış anlaşılmasın. Biz, Başbuğ Alparslan Türkeş'in izinde, liderimiz Bahçeli'nin emrinde çalışmalarımıza bir nefer olarak devam edeceğiz. Bizden sonraki arkadaşlarımızın yanında olacağız. Genel başkanımızın emrinde dava arkadaşlarımızla yol yürümeye devam edeceğiz” dedi. (AA)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Fed yatay enflasyon nedeniyle politika faizini 25 baz puan düşürdü

SONRAKİ HABER

18. Filmekimi, 4 Ekim'de başlayacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...