Sahibinden kiralık

Sahibinden kiralık

Özen Yula’nin“Underground” oyunu  “ For Rent ”( Sahibinden Kiralık)  New  York prömiyerini  La Guardia Performing Arts Center’da 20-27 Ekim tarihleri arasında yapacak.Baş rolünü, 27. İstanbul Film Festivali’nde En İyi Oyuncu Ödülü’nü “Gitmek” filmiyle alan Ayç

Özen Yula’nin“Underground” oyunu  “ For Rent ”( Sahibinden Kiralık)  New  York prömiyerini  La Guardia Performing Arts Center’da 20-27 Ekim tarihleri arasında yapacak.

Baş rolünü, 27. İstanbul Film Festivali’nde En İyi Oyuncu Ödülü’nü “Gitmek” filmiyle alan Ayça Damgacı’nın oynadığı oyun, metropolde yasayan alt sınıftan insanların hikayesini anlatıyor. “For Rent” oyunu LPAC’te sanat yönetmeni olarak çalışan Handan Özbilgin tarafından yönetilecek.  2011 yılında workshop performanslarıyla başlayan “For Rent”, ekim ayında Ayça Damgacı’nın güçlü ve tutkulu yorumuyla New York seyircisiyle buluşacak. Ayça Damgacı,  NY’da en son Under The Radar Festivali bünyesinde gösterilen yine Özen Yula’nin “Lick But Don’t Swallow” (Yala Ama Yutma) oyunu ile yer almıştı. (NEW  YORK)

www.evrensel.net