18 Ekim 2012 13:57

Esenler’de krediyle kentsel dönüşüm

KENTSEL dönüşümle ilgili imar planları konusunda çözümleri sonuçlandırılan ilçelerden bir tanesi olan Esenler’de sürecin hızlandırılması için kredi uygulaması başladı. Uygulama ile parası olmayan vatandaşa  borçlanma yolu açılıyor.Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile Türk

Esenler’de krediyle kentsel dönüşüm

Paylaş

KENTSEL dönüşümle ilgili imar planları konusunda çözümleri sonuçlandırılan ilçelerden bir tanesi olan Esenler’de sürecin hızlandırılması için kredi uygulaması başladı. Uygulama ile parası olmayan vatandaşa  borçlanma yolu açılıyor.
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali arasında Kentsel Dönüşüm Yapı Yenileme Kredisi Protokolü imzalandı. Protokol ile, kentsel binalarını yenileyecek vatandaşlar kredi desteği alabilecekler.
Esenler’deki kentsel dönüşümü hızlandırmak amacıyla Esenler Belediyesi,  İş Bankası ile Kentsel Dönüşüm Yapı Yenileme Kredisi Protokolü imzaladı.
Esenler Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen imza protokolü törenine; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, ve çok sayıda davetli katıldı. (İSTANBUL)

ÖNCEKİ HABER

Hacettepe’de çifte standart protestosu

SONRAKİ HABER

Dilovası’nda iş kazası: Forktliftin altında kalan işçi yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa