09 Temmuz 2019 15:02

Bahçeli’ye göre "barış" ifadesi şeytani üslup

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında "barış" denmesinden rahatsız olduğunu ifade ederek "bu millette dargınlık olmadığı için şeytani bir üsluptur" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli | Fotoğraf: Binnur Ege Gürün/AA

Paylaş

"Barış" söylemine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den tepki geldi. “Bu toplumda, bu millette küslük, dargınlık olmadığı için barış sözleri tehlikelidir. Şeytani bir üsluptur” dedi.

Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için “Parlamenter sistemde hükümet kurma sürecinde yaşanan gerginliklerin hiçbiri cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde olmamıştır” diyerek sisitemi yeniden savundu.

Bahçeli CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterirken "barış" sözünü kullanana “Bu toplumda, bu millette küslük, dargınlık olmadığı için barış, barıştırma sözleri tehlikelidir. Şeytani bir üsluptur. Yeni sistem olmuştur, yeni sistemin stratejisi Türk milletinin tamamını kucaklayacaktır. CHP’nin takoz hedefleri ters tepecektir” diyerek tepki gösterdi.

MERKEZ BANKASI ELEŞTİRİLERİ KAOS ÇIKARMAK İÇİNMİŞ!

Bahçeli Merkez Bankasına müdahale eleştirileri yapanların da kaos çıkarma niyetinde olduğunu savunarak “Merkez Bankası Başkanı’nı siper yapıp, ekonomide felaket tellallığı yapanlar utanmazlığını kaybetmişlerdir” dedi (HABER MEREKZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Emekliler yüzde 5 zamma tepki gösterdi

SONRAKİ HABER

12 Baro başkanı çağrısını yineledi: Genel Kuruldan kaçmayın

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa