08 Temmuz 2019 15:46

AKP'li belediye başkanlarından Ekrem İmamoğlu'na tebrik ziyareti

İstanbul'un AKP'li ilçe belediye başkanları, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tebrik ziyaretinde bulundu.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

İstanbul'un AKP'li ilçe belediye başkanları, 23 Haziran İstanbul seçimlerinin ardından ikinci kez mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Ekrem İmamoğlu hakkında "Pontus" imasında bulunan AKP Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da ziyarete katıldı. Göksu, 23 Haziran İstanbul seçimlerinden sonra yapılan ilk İBB Meclis toplantısında yaptığı konuşmada, "İstanbul halkının iradesi, her kimi seçerse seçsin, bizim için kıymetlidir. Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyoruz." dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP'li belediye başkanlarının tebrik ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Tebrik ziyaretimize gelen AK Parti’den seçilmiş ilçe belediye başkanlarımıza teşekkürler. İstanbul için birlikte ve uyum içerisinde çalışacağız. Bu şehre hizmet etmek isteyen herkes ile yan yana olacağız" dedi.

Meclis toplantısı öncesinden gerçekleştirilen ziyarette, İBB Meclisi Başkanvekili Göksel Gümüşdağ da yer aldı. Ziyaret, basına kapalı gerçekleştirildi.

TEVFİK GÖKSU: BİZİM İÇİN KIYMETLİDİR

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Pontus" göndermesi yapan AKP Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da ziyarete katıldı. Göksu bugün İBB Meclis toplantısında yaptığı konuşmada, "İstanbulluların iradesine saygı gösteriyoruz. İstanbul halkının iradesi, her kimi seçerse seçsin, bizim için kıymetlidir. Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyoruz.” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

EMO'dan kamu kurumlarına süs havuzu uyarısı: Gerekli denetimler yapılmıyor

SONRAKİ HABER

Diyarbakır, Mardin ve Van’da saha araştırması: Kayyum atmalarına destek yüzde 9.5

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa