26 Haziran 2019 23:16

"Eren Erdem’in bir kulağı hiç duymuyor"

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, eski CHP milletvekili ve PM üyesi Eren Erdem’i cezaevinde ziyaret etti, işitme kaybı bulunan kulağının artık hiç duymadığını duyurdu.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

CHP’nin gazeteci milletvekili Utku Çakırözer, eski CHP milletvekili ve PM üyesi Eren Erdem’i Silivri Cezaevi’nde ziyaret etti. Ziyaretinin ardından “Bu adaletsizlik bir önce son bulmalı” diyen Çakırözer, Erdem’in cezaevine girdiğinde yüzde 30 işitme kaybı olan kulağının artık hiç duymadığını söyledi.

Çakırözer, “Hastaneye kelepçeli olarak götürülecek. Ameliyatın ardından iyileşme sürecini hastanenin bodrum katında bir odada yine yatağa bağlı olarak geçirecek. Tüm bunları istemediği için acil tıbbi müdahaleyi reddediyor” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı yargı reformu paketinin haftalardır Meclise sunulmadığını belirten Çakırözer, “Bu reform ABD’de bile tanıtıldı. Ancak Meclis’e sunulmuyor. Gecikilen her gün insanların hayatlarından, özgürlüklerinden çalıyor. Neyi ertelediğinizin farkında mısınız?” dedi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Nurettin Canikli, Rabia Naz’ın babası hakkında suç duyurusunda bulundu

SONRAKİ HABER

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey Ankara'da

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa