11 Haziran 2019 14:10

Oyuncu Ceren Erginsoy'un eşi Erdem Özcan ve kızı darbedildi

Oyuncu Ceren Erginsoy, Caddebostan sahilinde bisiklet yolu üzerinde piknik yapanları uyaran eşi Erdem Özcan ve kızının darbedildiğini duyurdu.

Oyuncu Ceren Enginsoy | Fotoğraf: stagebeauty.org sitesinden alınmıştır

Paylaş

Oyuncu Ceren Erginsoy, Twitter hesabından video paylaşarak İstanbul Caddebostan sahilinde bisiklet yolu üzerinde piknik yapanları uyaran eşi Erdem Özcan ve kızı Kumsal Özcan'ın darbedildiğini duyurdu.

Tiyatro Oyuncusu Ceren Erginsoy, Twitter hesabından bir video yayımlayarak, "Eşim Erdem Özcan ve kızım Kumsal bisiklet yolunda giderken, bisiklet yolunda ısrarla duran piknikçileri uyardılar. Ama ciddi olarak şiddete maruz kaldılar. Neyse ki belediye çalışanları ve 112 yetişti yardıma. Durumla ilgili videolar veya şahitler varsa ulasabilir mi? Çünkü mobese çalışmıyormuş" dedi.

Erdem Özcan da olayı şöyle anlattı: "Bisiklet yolunda durmuş sohbet ediyorlardı. Yaya yolu da çok kalabalıktı. 7 yaşımdaki kızım bir şekilde geçti. Ben geçemedim. Her zamanki gibi, 'Burası bisiklet yolu' dedim. Sanırım bunu ukalalık gibi algıladılar. Önce bisikletimi tekmelediler. 155'i arayınca da bana saldırdılar." dedi. Özcan, olaya şahit olanlara çağrıda bulunarak "Maalesef elimizdeki cep telefonu görüntülerinden saldırganların kimlik tespiti yapılamıyor. Civardaki mobese kameraları da çalışmıyormuş. Başka görüntü alanlar varsa bizimle irtibata geçerlerse sevinirim. Teşekkürler." paylaşımını yaptı.

SEVİNÇ ERBULAK: ÇALIŞMAYAN MOBESELERİN SORUMLUSU KİM?

Oyuncu Sevinç Erbulak da yaşanan olaya tepki gösterdi. Erbulak'ın Twitter hesabından yaptığı açıklamalar şöyle:

"Seçim seçim seçim. Sokaklardaki kameraların kayıt yapmadığı bir şehir. Bakım yapmayan şirketler. Onları denetlemeyen belediye. Varsa yoksa seçim vaat oy ! Şehrimizde güvenle yaşamak istiyoruz.Herkes kendi go-prosunu alnının çatına bağlasın. Can güvenliğinizi kendiniz sağlayın mı, eşgal içim kaydınızı kendiniz yapın mı diyorlar acaba ? Bana öyle geliyor.

Kameraların kimler tarafından bakımının yapılmadığı ortaya çıkınca bir muhatabımız olacak. Ben yine de  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne soruyorum. Sizin bakımları denetlemeniz gerekmiyor mu ? Bu ihmal çok daha kötü sonuçlara yol açabilirdi. Hala açabilir. Bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz ? Muhatabı bulduğumuzda ne olacak bakalım? Canımızı sokakta bulmadık. Bunu söyleyebiliriz en azından. Her açıdan skandal ! Sesimizi çıkaralım. Çalışmayan MOBESE’lerin sorumlusu kim?"

(HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

7. İzmir LGBTİ+ Onur Haftası 17 Haziran'da başlıyor

SONRAKİ HABER

23 Haziran seçimi | "Ekonomi 31 Mart’tan sonra daha da kötüye gitti"

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa