11 Haziran 2019 08:42

İzmir'de bir baba, annelerini darbettiği gerekçesiyle iki çocuğunu tüfekle vurdu

İzmir'de bir baba iki kız çocuğunu, annelerini sürekli darbettikleri gerekçesiyle av tüfeğiyle yaraladı.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

İzmir'in Bayraklı ilçesinde bir babanın, iki kızını, annelerini sürekli darbettikleri gerekçesiyle tüfekle vurduğu ortaya çıktı.

Bayraklı'da iki kızını tüfekle vurduğu için gözaltına alınan M.K.S.'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

AA'da yer alan habere göre, zanlının ilk ifadesinde, yat kaptanlığı yaptığını, işinden dolayı bazı günler eve gelemediğini, daha önce kendisinin olmadığı bazı geceler dışarı çıkan 13 ve 16 yaşlarındaki iki çocuğunun da eve geç saatlerde geldiğini ve anneleri İ.S. ile tartıştıklarını, hatta annelerini sürekli darbettiklerini öğrendiğini, olay akşamı da çocuklarıyla bu konuda tartıştıklarını, kızlarının yine annelerini darbetmeye çalışması üzerine sinirlerine hakim olamadığını, evde bulunan tüfekle iki kızına da ateş ettiğini söylediği öğrenildi. Zanlının emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

Öte yandan yaralı iki kardeşin hastanedeki tedavilerinin devam ettiği, sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Bayraklı ilçesi 1634 Sokak'ta yaşayan M.K.S'nin (45) evinden 10 Haziran'da silah sesleri gelmesi üzerine üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edilmiş, yaralı halde bulunan M.K.S'nin kızları S.S. (13) ile G.S. (16) sağlık ekiplerince Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılmıştı. Olayla ilgili baba M.K.S. gözaltına alınmıştı. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Gazetelerde 'Ne Var Ne Yok?' - 11 Haziran 2019 Salı

SONRAKİ HABER

Bütçe açığı katlandı: 10 ayda 100 milyar TL açık

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa