06 Haziran 2019 17:00

Numan Kurtulmuş, "parti içi küskünlük" iddialarını kabul etti

AKP Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, parti içinde bazı kadrolara ve icraatlarına yönelik kızgınlık ve küskünlük olduğunu kabul etti.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

AKP Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, parti içinde bazı kadrolara ve icraatlarına yönelik kızgınlık ve küskünlük olduğunu kabul ederek, bunun bedelinin "CHP’nin adayı' Ekrem İmamoğlu’nu İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı koltuğuna oturtmak olmadığını" söyledi.

AKP Fatsa İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen kahvaltı programında konuşan Kurtulmuş, “Kızgınlık ve küskünlüğün alternatifi İstanbul’da Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmak, İstanbul’da Binali Bey'in seçilmemesi için sandığa gitmemek ve boş oy vermek değildir; AK Parti kadrolarına ve yaptığı işlere kızgınlığın bedeli, CHP’nin adayını o koltuğa oturtturmak hiç değildir” dedi.

KARADENİZLİ SEÇMEN AÇIKLAMASI

İmamoğlu’nun dün bir miting gerçekleştirdiği Ordu’da, seçimler için destek isteyen Kurtulmuş, İstanbul’da yaşayan Karadenizli vatandaşların Karadeniz ruhunu bir kez daha canlandırarak, 23 Haziran seçimlerinde AKP’ye destek vereceklerine inandığını belirterek şu ifadeleri kullandı: "Son 31 Mart seçimleri dolayısıyla İstanbul’da yaşayan Karadenizli seçmenin, CHP’nin adayını desteklediği şeklinde yanlış bir algı var. CHP’nin adayına oy veren kardeşlerimiz de olmuştur ama İstanbul’da oturan Karadeniz kökenli seçmenlerimiz AK Parti’yi desteklemiş ve desteklemeye de devam edecektir.” (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Avrupa’daki Dersim kurumları: Dersim Dersim’dir, Dersim kalacaktır

SONRAKİ HABER

Hindistan'daki selde ölü sayısı 136'ya çıktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa