Afrodisyas sanat günleri devam ediyor

Afrodisyas sanat günleri devam ediyor

BU yıl dördüncü kez düzenlenen “Afrodisyas Sanat Edebiyat Günleri” edebiyatçıları bir araya getirdi. Karacasu Belediyesi ile Karacasu Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği edebiyat günlerinde, Muzaffer İzgü, Zehra Ünüvar, Gülsüm Cengiz, Ahmet Zeki Muslu, Oğuz Tümbüş, Metin T

BU yıl dördüncü kez düzenlenen “Afrodisyas Sanat Edebiyat Günleri” edebiyatçıları bir araya getirdi. Karacasu Belediyesi ile Karacasu Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği edebiyat günlerinde, Muzaffer İzgü, Zehra Ünüvar, Gülsüm Cengiz, Ahmet Zeki Muslu, Oğuz Tümbüş, Metin Turan, Yunus Yaşar, Timuçin Özyürekli, Ahmet Günbaş, Metin Turan, Halim Yazıcı, Prof. Dr. Şadan Gökovalı, Şükran Yücel, Fatih Portakal, Prof. Dr. Ali Küpelioğlu (Karacasu Geliştirme ve Eğitim Vakfı Başkanı) ve Mustafa Büyükyapıcı (Karacasu Belediye Başkanı) gibi isimleri bir araya geldi.
Edebiyat günlerinde toplu söyleşi, yazarlığa çıkan yol, okurun yazardan, yazarın okurdan beklentileri, günümüz koşullarının yazara ve okura etkileri üzerine konuşmalar yapıldı. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net