27 Mayıs 2019 17:33

Saadet Partisi: Borç 25 milyar, faiz ise 1.5 milyara dayanmış

Saadet Partisi 23 Haziran İstanbul yerel seçimleri için yol haritasının detaylarını açıkladı.

Fotoğraf: @gokcinarnecdet/Twitter

Paylaş

Saadet Partisi 23 Haziran İstanbul yerel seçimleri için yol haritasının detayları açıkladı. Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Necdet Gökçınar “Borç 25 milyar, faiz 1.5 milyara çıkmış. Sevgi pıtırcıklığıyla yönetim olmaz. Hangi aday seçilirse seçilsin, vatandaş kendini tanzim kuyruğunda bulacak” dedi.

Saadet Partisi, 23 Haziran İstanbul yerel seçimleri için yol haritasının detaylarını açıkladı. Toplantıda konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı “ Toplumsal vicdanı yaralayan bir karar ile herkesin gözleri önünde İstanbul seçimlerinin iptali ile karşılaştık. Bu karara dair hem partimiz, hem de genel başkanımız sayın Temel Karamollaoğlu en sert eleştirileri yaptı, kararın yanlışlığını her ortamda dile getirdi. Tekrar karara dair cümle kurmayacağız. Önümüzde, 23 Haziran'da gerçekleştirilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi var. Seçime kendi adayımız ile devam etme kararımızı açıklamıştık. Bu karar dahi kamuoyunda büyük tartışmalara sebebiyet verdi. Saadet Partisi yarım asırlık hareketin siyasal temsilcisidir. Türk siyasetinde yeni bir aktör değildir. Mazisi tertemizdir. Türk siyasetinde dahi var olması bu ülke için sigortadır. Geçmişte olduğu gibi bugünde siyasal atmosferi etkileyen bir parti olmayı sürdürmekteyiz” dedi.

“BU SEVGİ PITIRCIKLIĞI İYİ HOŞ DA BUNUNLA MI İSTANBUL YÖNETİLECEK?”

CHP’nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu’nu da eleştiren Gökçınar “ İmamoğlu, eliyle kalp işareti yapmış, bu sevgi pıtırcıklığı iyi hoş da bununla mı İstanbul yönetilecek? Bu sevgi dili seçim atmosferini Yeşilçam sinemasına çevirdi. Bir şey vadetmeyen adaylar öne çıkıyor. Borç, 25 milyar, faiz ise 1.5 milyara dayanmış. Sevdayla yaptığınız iş buysa bu şehri sevmeyin” dedi. (HABER MERKEZİ)

(Fotoğraf: Arşiv)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

CHP’li Karabat: İstanbul Havalimanı satılacak mı?

SONRAKİ HABER

“Savaş bütçesi büyüdü, halka düşen pay küçüldü”

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa