10 Ekim 2012 11:01

Okuldan atılan öğrenci, bıçakla öğretmenlere saldırdı

Yozgat’ta geçen yıl öğretmenini darp ettiği için okuldan atılan öğrenci, aynı okulda öğretmenlere bıçakla saldırdı.Yozgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nden geçen yıl öğretmenini darp ettiği gerekçesiyle okuldan atılan S.B.(18) isimli öğrenci, sarhoş bir şekilde öğle saatinde okula gelerek

Okuldan atılan öğrenci, bıçakla öğretmenlere saldırdı
Paylaş

Yozgat’ta geçen yıl öğretmenini darp ettiği için okuldan atılan öğrenci, aynı okulda öğretmenlere bıçakla saldırdı.

Yozgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nden geçen yıl öğretmenini darp ettiği gerekçesiyle okuldan atılan S.B.(18) isimli öğrenci, sarhoş bir şekilde öğle saatinde okula gelerek öğretmenlere saldırdı. Okuldaki öğretmenlerin kendisine okulda ne arıyorsun demesi üzerine bıçağını çeken S.B.'nin öğretmenler odasında ve koridorda rastgele salladığı bıçak, A.P isimli öğretmenin koluna isabette etti. Ancak bıçak tam açılmadığı için öğretmen yara almadan kurtuldu. H.İ. adlı öğretmen, saldırgan S.B’yi kolundan çekerek öğretmenler odasından çıkardı. Olayın ardından, hızlı adımlarla okuldan uzaklaşan S.B., polisler tarafından gözaltına alındı.

S.B.’nin şizofren hastası olduğu ve geçen yıl bir öğretmenini darp edip bir arkadaşını da bıçakla yaraladığı ve kendisinin de bıçakla yaralandığı öğrenildi. (YOZGAT)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Onurumuzu Savunuyoruz Hareketi yürütücülerine beraat

SONRAKİ HABER

‘İyi çocuklar’ örgüt üyesi değilmiş!

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...