10 Ekim 2012 07:01

Okuldan atılan öğrenci, bıçakla öğretmenlere saldırdı

Yozgat’ta geçen yıl öğretmenini darp ettiği için okuldan atılan öğrenci, aynı okulda öğretmenlere bıçakla saldırdı.Yozgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nden geçen yıl öğretmenini darp ettiği gerekçesiyle okuldan atılan S.B.(18) isimli öğrenci, sarhoş bir şekilde öğle saatinde okula gelerek

Okuldan atılan öğrenci, bıçakla öğretmenlere saldırdı

Paylaş

Yozgat’ta geçen yıl öğretmenini darp ettiği için okuldan atılan öğrenci, aynı okulda öğretmenlere bıçakla saldırdı.

Yozgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nden geçen yıl öğretmenini darp ettiği gerekçesiyle okuldan atılan S.B.(18) isimli öğrenci, sarhoş bir şekilde öğle saatinde okula gelerek öğretmenlere saldırdı. Okuldaki öğretmenlerin kendisine okulda ne arıyorsun demesi üzerine bıçağını çeken S.B.'nin öğretmenler odasında ve koridorda rastgele salladığı bıçak, A.P isimli öğretmenin koluna isabette etti. Ancak bıçak tam açılmadığı için öğretmen yara almadan kurtuldu. H.İ. adlı öğretmen, saldırgan S.B’yi kolundan çekerek öğretmenler odasından çıkardı. Olayın ardından, hızlı adımlarla okuldan uzaklaşan S.B., polisler tarafından gözaltına alındı.

S.B.’nin şizofren hastası olduğu ve geçen yıl bir öğretmenini darp edip bir arkadaşını da bıçakla yaraladığı ve kendisinin de bıçakla yaralandığı öğrenildi. (YOZGAT)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Onurumuzu Savunuyoruz Hareketi yürütücülerine beraat

SONRAKİ HABER

Orman işçisi, kesilen ağacın altında kaldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa