13 Mart 2019 22:36

Bağımsız aday Cihan İşçi'ye Schneider işçilerinden destek

Çiğli Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Cihan İşçi'nin seçim çalışmalarına Schneider işçileri de katılarak destek verdi.

Bağımsız aday Cihan İşçi'ye Schneider işçilerinden destek

Fotoğraf: Evrensel

Paylaş

Çiğli Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Cihan İşçi'nin çalışmaları sürüyor. İşçi kenti Çiğli'ye işçilerin adayı Cihan İşçi'nin çalışmalarında Schneider işçileri de katıldı.

Mahallelerde, pazar yerlerinde ve fabrikalarda işçi ve emekçilerle buluşan İşçi, Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Schneider Elektrik fabrikası işçileri ile birlikte bildiri dağıtarak halkla buluştu.

Çiğli Evka 5 semtinde yerel yönetim anlayışlarına dair broşürlerini emekçilere ileten Bağımsız aday Cihan İşçi çalışmalarını işçilerle birlikte yürütüyor. Schneider işçileri ile birlikte kapı kapı dolaşarak “rantçı değil halkçı belediye anlayışı ile adayım” diyen İşçi, emekçilerden destek gördü.

İşçi ve emekçi semtlerinde yaşanabilir bir kent için adım atacaklarını ve belediyede emekçilerle alınacak ortak kararları ileteceğini söyleyen İşçi, emekçilerle fikir alışverişinde bulundu. (İzmir/EVRENSEL)

Fotoğraf: Evrensel

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Dip Şiir Edebiyat Dergisi çıkıyor

SONRAKİ HABER

İranlı şair Füruğ Ferruhzad'ın hayatı sahneye taşındı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa