12 Mart 2019 02:31

Isınmak için mangalı çadırın içine alan 5 kişi zehirlenerek öldü

Adana'da balık tutmak amacıyla çadır kuran 5 kişi, ısınmak için mangalı çaıdırın içine alınca karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Isınmak için mangalı çadırın içine alan 5 kişi zehirlenerek öldü

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Adana'nın Karataş ilçesi sahilinde balık tutmak amacıyla çadır kuran 5 kişi, karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, balık tutmak amacıyla 9 Mart Cumartesi günü ilçeye bağlı Tabaklar Mahallesi Aydınlar sahiline giden Habip Topaluğurlu, Murat Topaluğurlu, Yusuf Topaluğurlu, Zeki Kılıç ile Ali Turan bölgede konaklamak amacıyla çadır kurdu.

Akraba olan gruptakilerden uzun süre haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine başlatılan çalışmada 5 kişi çadır içinde ölü bulundu. 

Yapılan ilk incelemede gruptakilerin karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdiği belirlendi. 

Gruptakilerin yaktıkları mangalı ısınmak amacıyla çadırın içine aldığı ve sonrasında uyuyunca olayın meydana geldiği ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.

Bu arada, çadırdan çıkartılan cansız bedenler cenaze aracı bölgeye giremediği için bir kamyonetin kasasına konuldu. Cesetler daha sonra otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (AA)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Şırnak'ta belediye başkan adayları kim, önceki seçimlerde ne olmuştu?

SONRAKİ HABER

"Yumurta Çocuk" toplanan parayı katliam mağdurlarına bağışlayacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa