05 Mart 2019 17:53

CHP Çankaya Adayı Taşdelen: Halkı piyasanın insafına terk etmeyeceğiz

CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, Ankara’da Evrensel bürosunu ziyaret ederek projelerini anlattı.

CHP Çankaya Adayı Taşdelen: Halkı piyasanın insafına terk etmeyeceğiz

Fotoğraf: Evrensel

Paylaş

CHP tarafından Çankaya Belediye Başkanlığı'na yeniden aday gösterilen Alper Taşdelen, Evrensel’in Ankara Bürosu’nu ziyaret etti. Yerel seçimlere dair Ankara Temsilcimiz Birkan Bulut ve muhabirlerimizle sohbet eden Taşdelen, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden kazanmaları halinde Çankaya’ya yaraşır projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Kenti rant ve beton istilasından kurtarmak adına mücadele verdiklerini belirten Taşdelen, yurttaşları piyasanın insafına terk etmeyeceklerini ve en geniş sosyal ve kamucu belediyecilik çalışmasını yapacaklarını ifade etti.

Geçtiğimiz dönem yaptıkları çalışmalardan örnekler vererek yurttaşlar arasında ayrım yapmadan her hizmeti eşit şekilde sunduklarını anlatan Taşdelen, “Demokratik katılım, şeffaflık ve toplumsal eşitlik ile halkımızı karar alma süreçlerine katmayı sürdüreceğiz” dedi.

Geçen dönemde etkin bir kent yönetim modeli oluşturduklarını söyleyen Taşdelen, çağdaş bir kent hedefine ulaşmak için çok yol aldıklarını ifade etti. Kentleri çok büyük sorun alanları haline geldiğini ve bu sorunlardan kurtulmak için çok ciddi bir toplumsal ve siyasal uzlaşma gerektiğini söyleyen Taşdelen, belediye başkan adaylarının bu sorunları çözmek adına kapsayıcı bir siyaset yürütmesini gerektiğini söyledi. (Ankara/EVRENSEL)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Akit TV’nin sorumlu müdürü “Atatürk’e hakaret” davasında beraat etti

SONRAKİ HABER

İzmir'de yine tek 1 Mayıs olacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa