05 Mart 2019 13:57

Ataşehir'de bir kişi sokak ortasında köpeği silahla başından vurdu

Ataşehir'de kimliği belirsiz bir kişi silahla sokakta bulunan köpeği başından vurdu. Ağır yaralanan köpek tedavi altına alındı.

Ataşehir'de bir kişi sokak ortasında köpeği silahla başından vurdu

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Ataşehir Barbaros Mahallesi'nde Mor Menekşe Sokak'ta kimliği belirsiz bir kişi cebinden çıkardığı silahla sokakta bulunan köpeğin başına ateş ederek olay yerinden uzaklaştı. 

Köpeği kanlar içinde gören çevredeki vatandaşlar durumu mahallede bulunan bir hayvan kliniğine bildirdi. Kısa sürede olay yerine giden Veteriner Hekim Çilingir ilk müdahalenin ardından yaralı köpeği kliniğe götürdü.

Veteriner Hekim Çilingir, "Akşam saatlerinde bir arkadaşımızın minik dostumuzun silahla vurulduğunu söylemesi üzerine, klinikteki çalışma arkadaşlarıyla minik dostumuzu almaya gittik. İlk olarak kafa tasında kanama olduğunu gördük. Yara bakım ve kanama durdurucu ilaçlarını yaptık. Daha sonra kanaması durup, durumu stabil olduktan sonra kafatası röntgeni çektik. Kafa tasında herhangi bir kurşuna rastlamadık. Şu an genel durumu kritik hayati risk devam ediyor. Çok fazla kan kaybetmiş. Gerekli müdahaleler yapılıyor" dedi. (HABER MERKEZİ)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Burhan Kuzu, "Asla tanımam" dediği Zindaşti'yle aynı masada!

SONRAKİ HABER

İranlı şair Füruğ Ferruhzad'ın hayatı sahneye taşındı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa