Göçük altında kalan işçi kurtarıldı

Göçük altında kalan işçi kurtarıldı

ŞİŞLİ’de bir inşaatın temel kazısı yapılırken meydana gelen göçükte toprak altında kalan işçi itfaiyenin uzun uğraşları sonucu sağ olarak kurtarıldı. Çalışmalara katılan kurtarma ekipleri ve itfaiye görevlileri, işçinin sağ olarak kurtulmasını büyük sevinçle karşıladı.Merkez Mahhallesi Nadide Soka

ŞİŞLİ’de bir inşaatın temel kazısı yapılırken meydana gelen göçükte toprak altında kalan işçi itfaiyenin uzun uğraşları sonucu sağ olarak kurtarıldı. Çalışmalara katılan kurtarma ekipleri ve itfaiye görevlileri, işçinin sağ olarak kurtulmasını büyük sevinçle karşıladı.

Merkez Mahhallesi Nadide Sokak'ta, saat 09.00 sıralarında, bir inşaatın temel kazma çalışmaları sırasında göçük meydana geldi. İşçiler arasında büyük paniğe yol açan olayda 1 işçi göçük altında kaldı, 1 işçi de yaralandı. Yaralı işçi, arkadaşları tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri çağrıldı. İtfaiye ekipleri işçiyi kurtarmak için zamana karşı yarış başlattı. Sağlık görevlileri de çalışmalara eşlik etti. Toprak altındaki işçinin çıkarıldığında ilk müdahalesinin yapılması için bir ambulans hazır bekletildi.
Yaklaşık 2 saatlik bir çalışma ile toprak altında bulunan Hasan Yılmaz isimli işçi sağ olarak çıkartıldı. (İSTANBUL)

www.evrensel.net