14 Aralık 2018 09:32

Yüksek doğal gaz faturaları, yün çamaşırı esnafına da 'ilham' oldu

Bursa'da yün çamaşır satışlarını artırmak isteyen esnaf, dükkan camına 'Doğal gaz faturalarını düşüren donlar burada' yazdı.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Bursa'da giyim ve tekstil üzerine iş yeri bulunan Naci Bağcı, kış aylarında müşterilerin yün çamaşır tercih etmesi ve satışlarını artırabilmek için dükkan camına "Doğal gaz faturalarını düşüren donlar burada" yazılı pankartı astı.  

Cumhuriyet Caddesi'nin köklü esnafından Naci Bağcı, soğuk kış aylarında müşterilerin yün çamaşır tercih etmesi için farklı yola başvurdu. Bağcı, satışlarını artırabilmek için dükkanının camına "Doğal gaz faturalarını düşüren donlar burada" yazılı pankartı astı. Yıllardır aynı bölgede esnaflık yaptığını belirten Bağcı, pankartı astıktan sonra yün içliklere olan ilginin arttığını söyledi.

Pankarta gösterilen ilgiden de memnun olduğunu belirten Naci Bağcı, "Kendimize böyle bir slogan yakıştırdık. Astığımız bu pankart dükkanın önünden geçen müşterilerin dikkatini çekiyor. Bazı müşteriler müsaade isteyip fotoğraf çekiniyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Bu vesileyle vatandaşlar geliyor, ürünlerimizi tanıyor. Bazen iri yapılı insanlar geliyor. Kendine çamaşır bulamayınca üzülüyor. Ben de 2 metrelik vatandaşlar için bile çamaşır yaptırdım. Her kesime hitap ediyoruz. Ürünlerimiz doğal termal. Kışın üşümemek için giyiliyor. Yazın da teri alıyor. Vücutta teri ıslak tutmuyor. Bu sayede vücut sürekli nefes alıyor. Ürünlerimizi kullananlar gelerek bizlere teşekkür ediyorlar" dedi. (Bursa/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Basın Kartı Yönetmeliği değişti: Kart iptalleri kolaylaştı

SONRAKİ HABER

ABD Senatosu, "Trump için hızlı bir yargı süreci" öngörüyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...