13 Aralık 2018 11:55

Fatih Portakal: Başıma bir şey gelirse, sebebi yandaş medyadır

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, kendisini hedef alan haberlere tepki gösterdi: Bir gün başıma bir şey gelirse, sebebi sizsiniz.

Fotoğraf: Küçükçekmece/Flickr (CC BY-SA 2.0)

Paylaş

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, kendisini hedef alan haber ve yayınlara tepki gösterdi. Portakal, “Bir gün başıma bir şey gelirse, sebebi sizsiniz” dedi.

Fransa’daki ‘Sarı Yelekler’ eylemlerini ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eylemlere ilişkin olarak değerlendirmesini yorumlayan Portakal, “Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz?” demişti.

Portakal’ın, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in de “Bu çağrıları masum çağrılar olarak görmüyoruz kınıyoruz” tepkisini gösterdiği yorumunu çok sayıda haber sitesi okurlarına duyurmuştu.

Bazı yayınlarda kendisinin hedef gösterildiğini belirten Portakal, şunları söyledi:

“Bu kadar mı endişe veriyorum size. Canıma zarar geleceğinden korkuyorum. Kendim için önemli değil. Ailem var, sevdiklerim var. Doğrular üzerine haber yapın. Eleştirin ama hedef göstermeyin. Bir gün başıma bir şey gelirse, sebebi sizsiniz. Yandaş medyanın internet siteleri, televizyonları...” (MEDYA SERVİSİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Asgari ücret eylemleri: 2 bin 800 TL olmalı, vergi dışı bırakılmalı

SONRAKİ HABER

Sivas'ta iskeleden düşen işçi yaşamını yitirdi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa