12 Aralık 2018 12:18
Son Güncellenme Tarihi: 12 Aralık 2018 12:34

Devlet Bahçeli: Sarı yeleklilere özenen olursa bedelini öder

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Sarı yelek terörüne özenen varsa bunun bedelini çok ağır öder. Sarı rüyalar gören kimler varsa karşılarında bizi bulacaklar

Fotoğraf: DHA

Paylaş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fransa'da devam eden sarı yelekliler eylemini hedef aldı. Bahçeli yaptığı yazı açıklamada "Eğer sarı yelek terörüne özenen varsa bunun bedelini çok ağır öder. Sarı yelek giyen çıplak yatmayı göze almalı" ifadelerini kullandı. 

Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimleri öncesi yeşeren ve yükselen tehdit dalgası" başlığıyla yazılı açıklama yaptı. Bahçeli, "Fransa'yı baştan ayağa saran ve diğer Avrupa ülkelerine sıçrayan sarı yelek terörüne özenen varsa, bunun bedelini çok ağır ödeyeceklerini de şimdiden ifade etmek isterim. Sarı yelek giyen çıplak yatmayı göze almalıdır. Bu işin şakası yoktur. Mesele beka meselesidir. Mesele Türkiye meselesidir. Adalet Bakanlığı'nın önüne sandalye atıp oturmak için rest çekenler, YSK'yı kuşatmadan bahsedenler, zoru görünce kaçacak yer arayanlar vakit geç olmadan ayaklarını denk almalıdırlar. 1 Nisan 2019 sabahı Türkiye'nin başına çorap örmek için hazırlık yapan, el ovuşturan, sarı rüyalar gören kim ya da kimler varsa karşılarında bizi bulacaklardır" dedi. (HABER MERKEZİ)

Yusuf Karataş yazdı: Gezi’den ‘sarı yelekliler’e halk hareketi ve polis şiddeti

 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Atanamayan sağlıkçıların sayısını bakanlık bilmiyor

SONRAKİ HABER

Bulgaristan'da grip salgını nedeniyle okullar tatil edildi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa