Eskişehir’de kitap fuarı heyecanı

Eskişehir Kitap Fuarı Afişi

Eskişehir’de kitap fuarı heyecanı

Bu yıl ilk kez düzenlenen Eskişehir Kitap Fuarı, 11-16 Aralık tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek.

Bu yıl ilk kez düzenlenen Eskişehir Kitap Fuarı, 11-16 Aralık tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. 170 yayınevinin katılacağı fuarda panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 50 kültür etkinliği yapılacak.

Eskişehirli okurlar, fuar süresince İlber Ortaylı, İpek Çalışlar, Yılmaz Özdil, Ahmet Telli, Çiğdem Gündeş, Hasan Ali Toptaş, Hikmet Anıl Öztekin, Haydar Ergülen, Sevgi Özel, Ahmet Şimşirgil, Akgün Akova, Mine G. Kırıkkanat, Deniz Bayramoğlu, Murat Menteş, Ezel Akay ve Mete Yarar’ın da arasında olduğu pek çok yazarla buluşma imkanı bulacak.

Girişin ücretsiz olduğu fuar, her gün 10.00-19.30 saatleri arasında, kapanış günü olan 16 Aralık tarihinde ise 19.00’a kadar ziyaret edilebilecek. Ayrıca Araştırmacı Atilla Oral tarafından “Atatürk ve Eskişehir Fotoğrafları Sergisi” fuar süresince okurların ziyaretine açık olacak. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net