01 Kasım 2018 00:45

‘Başroldeki Kadınlar’ı izleyen bir yurttaş gülmekten bayıldı

İzmir'de 'Başroldeki Kadınlar' adlı tiyatro oyununu izleyen bir yurttaş, gülmekten bayıldı.

Fotoğraf: SahneTozuTiyatrosu/YouTube

Paylaş

İzmir'de sahnelenen ‘Başroldeki Kadınlar’ isimli tiyatro oyununu izleyen Ali Aralar adlı bir seyirci gülmekten fenalık geçirdi. Olayı değerlendiren oyuncu Çağrı Turnalı, "İlk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Kahkahadan oyunun durduğu anlar olmuştu ancak gülmekten bayılan bir seyircimiz olmamıştı" dedi.

Hürriyet’ten Banu Şen’in haberine göre Çağlar İşgören’in yönettiği, Çağrı Turnalı ve Hüseyin Çur’un başrollerini paylaştığı oyunun 1. perdesinde Ali Aralar isimli bir seyirci gülmekten bayıldı. Aralar, görevlilerin yardımıyla salondan çıkarılırken perdenin bitişiyle oyuna ara verildi. Sağlık durumu iyi olan Aralar, kendine geldikten sonra uzun zamandır böyle bir oyun izlemediğini söyledi ve ikinci perdede de yerini aldı.

Oyunculardan Çağrı Turnalı "İlk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Bizim için farklı bir tecrübe oldu. Bu zamana kadar oyun esnasında kahkahadan oyunun durduğu anlar olmuştu ancak gülmekten bayılan bir seyircimiz olmamıştı. Perde arasında hepimizin ilk öğrenmek istediği şey seyircimizin sağlık durumu oldu. İyi olduğunu öğrenince içimiz rahat bir şekilde ikinci perdeye devam ettik"  dedi.

Hüseyin Çur ise "Tabii ki kimseye zarar vermek istemiyoruz. Sevinelim mi üzülelim mi bilemedik. Bugün tiyatro yaşantımıza yeni bir tecrübe daha eklendi. Haldun hocamız Dormen Tiyatrosu'nda gülmekten oturduğu koltuğu kıran çok seyirci olduğunu anlatmıştı. Benzer durumları yaşıyorduk ama bu ilk defa başımıza geldi. Sanırım Türkiye'de de ilk defa gülmekten bayıltan bir oyun sahnelenmiş oldu" dedi. (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Hazine, 31,9 milyar liralık iç borçlanmaya gidecek

SONRAKİ HABER

HDP'li 4 belediyeye kayyum atandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa